Konaklama
universite-konaklama-18561.jpg
Konaklama

Hangi dersi almak istediğinizi karar verdiğinizde, sizin hakkında düşünebileceğiniz en önemli şeylerden biri, Türkiye 'de zamanınızda kalabileceğiniz yerdir. ALS 'de, Istanbul, Antalya, Ankara 'daki heyecan verici okullarımızın birinde öğrenim gören veya staj veya iş deneyimi yerleşimi gerçekleştirirken, öğrencilerimiz için çeşitli seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Biz tercih Merkezi üzerine bağlı güvenli ve konforlu bir konaklama seçmenize yardımcı olmak ve orada seçenekleri ev ortamları, ortak ve özel odalar amacı inşa Konutları kullanılabilir geniş bir yelpazede vardır. Bizim konaklama Ile, okulumuzun 45 dakika seyahat mesafesi içinde öğrenciler yerleştirmek hedefliyoruz.

 

İstanbul 'da konaklama

Bizim ALS okulunda öğrenciler seçim için konforlu konaklama seçenekleri geniş bir yelpazede var; dahil, konut ve Flatshares.

İstanbul 'da Konut konaklama

Istanbul 'un her yerinde konut mevcuttur. Tüm amaç inşa edilen konutlarımız, sunduğumuz hizmetler ve tesisler için seçilmiştir, öğrencilerin Türkiye 'de kalırken bağımsız bir yaşam deneyimine sahip olma fırsatını sağlayarak Yurtlarımızın çoğunda büyük ortak alanlar vardır, öğrencilerin eşleri ile sosyalleştirmek ve çeşitli kültürler hakkında daha fazla bilgi vermek.

Elif Bayan Residence

 

Şişli Bogazici Male Residence

İstanbul 'da ortak konaklama

 

Antalya'da konaklama

Mandalin otel * * *

 

Ankara'da konaklama

Türkiye 'nin 5.000.000 ' den fazla nüfusa sahip ikinci en büyük kenti olan Ankara, ülkenin siyasi sermayesi ilk ve en önemlisi. Şehir, Türk hükümetinin karargahına, tüm Merkez Yönetim hizmetlerine, birçok yabancı konsolosluğa, elçiliğe ve uluslararası kurumlara ev sahipliği yapmaktadır.

Ankara 'da nereye yerleşeceğinize karar vermenize yardımcı olmak Için, burada şehrin varlıkları, mahalleleri ve genel konut koşullarına genel bir bakış bulunmaktadır.

Ankara'da Konut konaklama

Ataçağ özel futbolcu yurdu

 

Ecem kadın yurdu

 

Ankara 'da ortak daire