Dil Kursları
dil-kurslari-19385.jpg

Genel İngilizce

Genel İngilizce programlarımız, sizin sadece kelime ve dil bilginizi yükseltmek değil, yabancı hocalarımız sayesinde İngilizce konuşulan her ortamda kendinizi ifade etmenize yardımcı olacak. Biz diğer dil okulları gibi vadetmekten öte, size bu tecrübeyi yaşatmayı hedefliyoruz. Hocalarımız yıllardır dil öğretimi alanında uzman çoğu üniversite hocalardır.

Genel Türkçe

ALS TÖMER'de Türkçe kursları 2 Temel (A1,A2) 2 Orta (B1, B2) ve 1 İleri (C1) olmak üzere toplam 5 seviyeden oluşmaktadır.

ALS TÖMER'de öğrencilerimiz, her seviyenin sonunda dört temel dil becerisi (dinleme, okuma, konuşma, yazılı anlatım) ve bu becerileri destekleyen yan becerileri (dilbilgisi) kapsayan seviye geçme sınavıyla değerlendirilirler. Başarılı olan öğrenciler sertifika almaya hak kazanır. Bir beceriden başarısız olan öğrenci bütünleme sınavına girebilirken, birden çok beceriden başarısız olan öğrenci seviye tekrarı yapar. Derslerde Yabancılara için İstanbul Türkçe Öğretim Seti ve bunlara ait çalışma kitapları, CD ‘ler, Türkçe öğretim elemanlarınca hazırlanan destekleyici ek dokümanlar kullanılmaktadır.

Türkiye’deki üniversitelerde, Türkçe lisans ve lisansüstü eğitim almak isteyen öğrenciler C1 seviyesinde sertifikaya sahip olmalıdır. 

 

NEDEN ALS?

Diğer dil okullarının programına bakacak olursanız size 8, 9 hatta 10 veya 12 kurluk hesaplar çıkaracaklardır. Programımız, diğer kurslarınki gibi iki yarıma bölmekten öte, direk hedef odaklı 5 seviyeden oluşmaktadır.

Öğrendiklerinizin konuşma becerisine dönüşebilmesi için ALS Group size yardım etmeye hazır. Biz, sadece Gramer ya da okuma becerisine yoğunlaşmaktansa; dört dil becerisini de eşit bir şekilde öğretmekteyiz; bu yüzden öğrencilerimiz akademik ve günlük hayata hazırlanabilmeleri açısından, tüm beceriler eşit ağırlıkta verilmektedir.

Tüm sınıflarımız akıllı tahta ve klimalıdır. Üstelik dil merkezimiz, İstanbul’un iş ve eğlence merkezi Mecidiyeköy’de, hemen E5 üzerinde, metrobüse ve metro istasyonuna sadece 1dakika yürüyüş mesafesinde.

İngilizceni ve Türkçeni bizimle geliştirin. Gelin, hayallerinize ulaşmanıza yardımcı olalım.